Wyszukaj firmę po nazwie lub NIP:

ANDRZEJ NADRA

Usługi

Firma Prometeusz Transport istnieje na rynku od 2000 roku. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Nasza Firma posiada certyfikat, pozwolenie oraz licencję na wykonywanie przewozu osób na terenie całego kraju. Zajmujemy się transportem pasażerskim na liniach regularnych (połączenia z Zamościa do innych miejscowości), oraz na indywidualne zlecenia.

Posiadamy szeroką ofertę, na którą składa się wynajem busów osobowych na każdą okazję: wynajem busów na np. ślub i wesele, wyjazd na wycieczkę (także wielodniową) oraz wynajęcie busa dla firm.

Wynajem busów (przewozy busami), to bardzo dobre rozwiązanie dla osób podróżujących po całym kraju, jak też zagranicą.

Naszą specjalnością są wycieczki szkolne dla młodzieży, wyjazdy szkoleniowe dla pracowników firm oraz obsługa grup przylatujących i odlatujących z polskich lotnisk, np. Warszawa-Okęcie, Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice, Rzeszów-Jasionka. Jesteśmy w stanie odebrać oraz odwieść na każde wskazane lotnisko każdą ilość osób. Możliwe jest odebranie z lotniska jednej, jak również stu osób. Ceny w zależności od ilości osób oraz poszczególnego lotniska w kraju ustalamy indywidualnie. Obsługujemy także grupy anglojęzyczne.

Informacje o firmie

NIP: 92221772266
Województwo: lubelskie
Adres: Ul. Gminna 53E, 22-400 Zamość
Numer telefonu: tel/fax: 84 63 99 880, GSM: 728 99 88 88
Adres e-mail: transport@przewozyzamosc.pl
Strona internetowa: http://www.przewozyzamosc.pl

Certyfikaty wiarygodności

Galeria zdjęć firmy

Podziel się swoją opinią

Zanim dodasz opinie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Pamiętaj o zachowaniu kultury i nieużywaniu słów obraźliwych. Zastrzegamy, że opinie niezgodne z regulaminem nie zostaną opublikowane.

0 0 votes
Dodaj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz inne firmy z tej samej branży

Potrzebujesz więcej informacji o tej firmie?

Chcesz uzyskać więcej informacji o firmie? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy i potrzebujesz szczegółowych danych o swoim kontrahencie?

Często wyświetlane

Ostatnio dodane

Dodaj komentarz

Menu